Interpretacja wyników w zasięgu ręki! Home Lab rozpoczął współpracę z BloodLab

Blood Lab blog (1200 x 628 px).png
Ilona Gullu.jpg

Ilona Güllü

Poliglotka, marketerka, podróżniczka. Mieszkała przez dwa lata w Turcji. Ilona była podwykonawczynią Google. Pracowała też w przeszłości jako tłumacz medyczny. Jej teksty na blogu obejmują głównie tematykę lifestyle'ową.

Data publikacji

1/10/2024

Każdy z nas przynajmniej raz na jakiś czas wykonywał badania krwi. Nierzadko zastanawialiśmy się, co oznacza dany parametr w wynikach badań i nie wiedzieliśmy, jak może on wpływać na nasze zdrowie. Już od dziś korzystając z aplikacji Home Lab otrzymacie nie tylko wyniki badań, ale także ich interpretację, co usprawni przebieg późniejszej wizyty lekarskiej. A to wszystko dzięki nowo nawiązanej współpracy z BloodLab!

Dla przypomnienia – czym jest aplikacja Home Lab?

Jeżeli pierwszy raz odwiedzacie naszą stronę, napiszemy Wam, jakie zapewniamy usługi. Home Lab to aplikacja mobilna, dzięki której Pacjent nie musi jechać do laboratorium, aby wykonać badania krwi. Pobranie krwi można zamówić do domu lub biura na wybrany przez Was termin. Wyniki natomiast będzie można pobrać w formacie pdf bezpośrednio w aplikacji. Działanie Home Lab zostało dokładnie opisane TUTAJ.

Sprawdź jak łatwe i komfortowe może być pobranie w domu!

button (8).png

Google 2.png

Co daje Wam nasza współpraca z BloodLab?

Po wykonanym badaniu za pomocą aplikacji Home Lab otrzymacie nie tylko wynik badań, ale również jego interpretację w aplikacji BloodLab opracowaną dzięki wiedzy współpracujących z nimi lekarzy-specjalistów . Aby ułatwić Wam dostęp do interpretacji, po uzyskaniu wyniku, należy go zapisać na urządzeniu, a następnie, poprzez link dostępny w aplikacji, przejść do strony BloodLab, na której możecie wykupić interpretację Waszego wyniku. Badania, które można zinterpretować, są oznaczone logiem BloodLab w naszej aplikacji. Nareszcie dowiecie się:

  • O jakich chorobach lub stanach w organizmie mogą świadczyć nieprawidłowości w wynikach?

  • Czy wynik „na granicy” jest powodem do niepokoju?

  • Jak możecie, posiadając już powyższą wiedzę, poprawić swój stan zdrowia?

  • Jakie informacje należy przygotować przed najbliższą wizytą lekarską?

  • Przyspieszycie też postawienie diagnozy przez lekarza.

Interpretacja wyniku będzie dostępna niezwłocznie po jej opłaceniu poprzez płatność natychmiastową. W przypadku płatności przelewem, interpretacja zostanie wysłana na wskazany adres email po zaksięgowaniu środków. Zakupiona interpretacja badania dostępna jest przez 3 miesiące. Dostęp do niej można uzyskać w dowolnym momencie klikając w link w wiadomości, która przyjdzie na adres email wskazany w trakcie zakupu interpretacji. Dodatkowo interpretację badania można w dowolnym momencie pobrać jako plik pdf.

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją korzystania z BloodLab, w tym z krótkim filmem instruktarzowym przygotowanym przez producenta.

Instrukcja BloodLab.png

Czy moje dane są bezpieczne?

Aby zagwarantować jak największą dokładność Waszej interpretacji wyników, do BloodLab przekazujecie (poza wynikami badań laboratoryjnych) wyłącznie informacje na temat płci i wieku Pacjenta.


Zachęcamy do pobrania aplikacji Home Lab, sprawdzenia naszych najświeższych promocji oraz pakietów. Wykonaj pobranie krwi w domu i otrzymaj wynik badań wraz z dokładną interpretacją!

button (5).png