Zobacz, co mówią o nas media!

RADIO PŁOCK FM: Jak przygotować się do badań laboratoryjnych

Joanna Lewandowska-Bieniek Płock Fm.jpg

Czy trzeba odstawić cukier na tydzień przed? Co ma seks do wyników badań? Jak domowe pobranie krwi może pomóc zestresowanemu dziecku? Nasza diagnostka laboratoryjna i dietetyczka Joanna Lewandowska-Bieniek odpowiada nam na te pytania w wywiadzie dla Radia Płock Fm!


FLY4FREE: Zapomnieliście o badaniach przed podróżą? Na waszych telefonach pojawiło się spore ułatwienie

Fly 4 Free.png

Poznajcie historię trzech bohaterów, którzy zmierzyli się z różnymi zdrowotnymi wyzwaniami przed lub tuż po podróży. Zobaczcie, jak aplikacja Home Lab pomogła im rozwiązać problemy wymagające pilnej interwencji. Planujesz podróż? Dowiedz się z naszego artykułu na portalu Fly4Free, jakie badania mogą Ci się przydać.


BLOG DIETOLOG: Badanie laboratoryjne i pobranie krwi w domu. Test aplikacji Home Lab

Dietolog.png

Angelina Ziembińska - autorka książki "Cukrzyca na Obcasach" prowadząca profil Dietolog przetestowała aplikację Home Lab i napisała przesympatyczną recenzję naszej usługi. Co ją zaskoczyło podczas pobrania krwi na tarasie? Zobaczcie sami!


WPROST ZDROWIE: Badania laboratoryjne w domu – przyszłość polskiej medycyny?

WPROST Zdrowie.png

Pandemia COVID19 uświadomiła nam, jak wiele tak naprawdę możemy robić w domu. Spora część korporacji wprowadziła pracę zdalną na stałe. Wykładów i szkoleń możemy obecnie wysłuchiwać w domowym zaciszu. Robiąc większe zakupy, nie musimy już jechać do sklepu, za to sklep de facto przyjeżdża do nas – za pośrednictwem kuriera. Czy teraz pora na badania laboratoryjne? Zapraszamy na artykuł opublikowany przez WPROST.


RADIO PŁOCK FM: Badania laboratoryjne w domowym zaciszu

Radio Płock FM Asia.jpg

Joanna Lewandowska-Bieniek - koordynator aplikacji Home Lab opisuje korzyści pobrania krwi do badań laboratoryjnych w domu, w podcaście radia Płock Fm.


KRAKOWSKIE BRZDĄCE: Badania w domu - aplikacja Home Lab

Krakowskie Brzdące.png

Pobranie krwi to stresująca sytuacja przede wszystkim dla dzieci. Większość z nich boli się bólu, osoby w białym fartuchu, a także całej otoczki wokół, na którą mają wpływ zestresowani pacjenci. Nierzadko problemem dla rodzica jest dziecko, które słabnie po pobraniu krwi. Zapraszamy do przeczytania recenzji profilu Krakowskie Brzdące, którego autorzy zamówili swoim dzieciom pobranie krwi w domu. Zapoznajcie się też z naszą nową ofertą Pakiet Przegląd Zdrowia dla Dzieci.


RADIO PŁOCK FM: Badania w domu

PŁOCK FM.png

Posłuchajcie rozmowy poświęconej aplikacji, dzięki której zamówimy pobranie materiału do badania szybko, bez kolejek, zbędnych stresów, a każdy etap badania będziemy śledzić na bieżąco na monitorze swojego telefonu! Jako gość radia PŁOCK FM wystąpiła koordynator aplikacji Joanna Lewandowska-Bieniek.