Sprawdź nasze najnowsze promocje!

Czy wiesz, że Dzień Ojca obchodzimy już w tę niedzielę? Jeżeli masz problem z wybraniem wyjątkowego prezentu, spieszymy Ci z pomocą!

Podaruj Mu nasz Pakiet DLA MĘŻCZYZN z pobraniem w domu i 1️⃣5️⃣%* zniżką. Wpisz w polu zamówienia kod TATA15.

🏠 Zamów badania na: https://client-app.homelab24.com/

👨 Informacja o Pakiecie: https://homelab24.pl/pakiety-badan/pakiet-dla-mezczyzn

Dzień Ojca.png

Zniżka obowiązuje do 15 lipca. button (5).png


Lato zbliża się wielkimi krokami! Oznacza to nie tylko beztroski odpoczynek wśród promieni słońca, ale też... wzmożoną obecność kleszczy, których ukąszenie może prowadzić do boreliozy.

Jeżeli ugryzł Cię ten niesympatyczny owad, możesz wykonać badania laboratoryjne w kierunku boreliozy i innych infekcji odkleszczowych z pobraniem krwi w domu. Skorzystaj z 1️⃣0️⃣%* zniżki z kodem KLESZCZ10.

🏠 Zamów na: https://client-app.homelab24.com/

Zniżka na badania boreliozy.png

button (5).png


Drogi Pacjencie! Czy potrzebujesz niebawem przebadać swoje #serce holterem? W ramach naszej współpracy z firmą Holter do Domu, możesz zamówić dobowe badanie EKG z 1️⃣5️⃣%* zniżką. Jak? Kliknij na poniższy baner informacyjny. Przy dokonywaniu zamówienia rabat naliczy się automatycznie. ❤️

Zniżka dla Holter do Domu z HL - promocje.png

👉 Dowiedz się więcej na: https://homelab24.pl/blog/holter-do-domu-znizka


Z okazji Dnia Dziecka życzymy naszym najmłodszym Pacjentom dużo zdrowia, energii do zabawy, radosnych chwil i spełnienia najskrytszych marzeń. Z tej okazji Home Lab postanowił przedłużyć zniżkę na nasz pakiet "Przegląd Zdrowia dla Dzieci" o kolejny miesiąc!

Pragniesz zapewnić swojemu dziecku bezstresowe, profesjonalne badania z pobraniem krwi w domu? Wpisz kod DZIECKO15, aby obniżyć cenę zamówienia o 1️⃣5️⃣%*.

🏠 Zamów już dziś: https://client-app.homelab24.com/

Dzień Dziecka.png

button (5).png

  • Przedstawione oferty cenowe mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.