Black Friday w Home Lab

Black friday w Home Lab (1200 x 628 px).png
Ilona Gullu.jpg

Ilona Güllü

Poliglotka, marketerka, podróżniczka. Mieszkała przez dwa lata w Turcji. Ilona była podwykonawczynią Google. Pracowała też w przeszłości jako tłumacz medyczny. Jej teksty na blogu obejmują głównie tematykę lifestyle'ową.

Data publikacji

11/19/2023

Rozpoczyna się Black Week! Z tej okazji wiele sklepów i punktów usługowych wprowadziło zniżki i specjalne oferty. Czy w branży medycznej również możemy liczyć na celebrację Black Friday? Home Lab udowadnia, że tak!

Specjalna okazja od Home Lab: Pobranie za 1 zł!

Z okazji Black Friday Home Lab wprowadza Waszą ulubioną promocję, jaką jest Pobranie krwi za 1 zł. Na czym ona polega? W praktycznie każdym laboratorium, do każdej wizyty doliczana jest tzw. „opłata pielęgniarska” lub „opłata pobraniowa”. W przypadku usług pobrania krwi lub wymazu w domu, koszt ten waha się między 30 a 60 zł (w zależności od miasta). Home Lab postanowił zredukować na chwilę tę drobną niedogodność i za pobranie krwi w domu zapłacicie tylko 1 zł*!

Akcja trwa od 20 listopada do 3 grudnia.

Opłata pobraniowa zostanie zredukowana automatycznie – nie musicie wprowadzać żadnych kodów rabatowych.

Sprawdź jak łatwe i komfortowe może być pobranie w domu!

button (8).png

Google 2.png

Ale czym właściwie jest jest Black Friday?

Czarny Piątek, czyli Black Friday, wypada w czwarty piątek listopada, tuż po Święcie Dziękczynienia. Tradycja ta rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych i jest ona swego rodzaju inauguracją sezonu zakupów przedświątecznych. To właśnie w Black Friday sklepy i punkty usługowe wprowadzają krótkoterminowe okazje i obniżki cen. W USA nierzadko sklepy wtedy pracują dłużej, niekiedy całą dobę. Oczywiście, z czasem Czarny Piątek uległ wydłużeniu. Promocje zaczęły być wprowadzane już na początku poprzedzającego tygodnia, z okazji „Black Week”, a ich koniec przypadał po następnym poniedziałku zwanym potocznie „Cyber Monday”.

Skąd w ogóle wzięła się nazwa „Czarny Piątek”? Otóż, według portalu blackfriday.pl, została ona wymyślona w latach 60 przez departament policji miasta Filadelfia, aby opisać tłumy, korki i ogólny chaos panujący wokół przedświątecznych zakupów mających miejsce właśnie w ostatni piątek listopada.

Black friday w Home Lab.png

Zamiast w setną kreację – zainwestuj w zdrowie!

W Home Lab wiemy, że przygotowania do nadchodzących świąt potrafią być zarówno ekscytujące, jak i stresujące. Nie będziecie jednak w stanie zadbać o bliskich, jeśli najpierw nie zadbacie o siebie i swoje zdrowie.

W naszej ofercie znajduje się cała gama badań oraz pakietów dla kobiet, mężczyzn, dzieci czy osób starszych. Morfologia, alergie, ginekologia, lipidogram, dietetyka, choroby zakaźne... Każdy z Was znajdzie coś dla siebie. 

Warto zapamiętać, że pobranie odbywa się w domu pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu medycznego, który zawiezie próbki do współpracującego z nami laboratorium. Cała procedura zapewnia Pacjentowi komfort i bezpieczeństwo.

Pracujesz stacjonarnie? Żaden problem! Możesz zamówić pobranie krwi do swojego biura.

Home Lab obecnie działa w poniższych polskich miastach. Już niebawem pojawimy się w kolejnych lokalizacjach!

Homelab mapka gaciowy 2.jpg

Pobranie z Home Lab może być wspaniałym prezentem na Święta dla bliskiej osoby, która ciągle odkłada badania „na później”. W aplikacji Home Lab macie możliwość dodania nie tylko siebie, ale też swoich bliskich. W przypadku badań zamówionych do 3 grudnia pobranie wynosi tylko 1 zł. Natomiast samo pobranie może mieć miejsce nawet po Nowym Roku.

button (5).png

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.